اخبارتاریخ و عبرت

دلیل حمله به کنسولگری ایران در عراق

دلیل حمله به کنسولگری ایران در عراق

رد پای دجال بصره در نا آرامی های اخیر در عراق به دستور ملکه الیزابت و به واسطه زن یهود!!

کد مطلب : 98081401

چند روزی است در شبکه های اجتماعی فیلم ها و تصاویری نشان می دهد، که برخی از مردم عراق به تصاویر سران ایران و پرچم ایران هتک حرمت می کنند.

در بعضی از کلبیپ ها در شبکه های مجازی هم تصاویری از حمله به کنسولگری ها ایران در عراق و نجف نشان داده می شود. حتی رئیس جمهور فاسد امریکا این کلیپ را در شبکه اجتماعی منتسب به خود به نمایش گذاشته است.

البته برخی از این کلیپ ها و تصاویر متاسفانه واقعی می باشد، اما باید دید چه کسانی و با چه اهدافی این اعمال را انجام می دهند.

در سایت آی شهر درباره احمد الحسن همبوشی و این دجال بصره را که بطور یقین با پشتوانه امریکا ، رژیم اشغالگر ، انگلیس ( مادر فتنه های جهان ) و حمال آنها رژیم آل سعود پا به عرصه گذاشته است، مطالبی بیان شده .

دلیل حمله به کنسولگری ایران در عراق

طرفداران ساده لوح این شخص در طول سالیان گذشته با پول سعودی زیاد شده اند و با بی توجهی مسئولان عراقی رشد چشم گیری داشته اند.

بنظر می رسد این شخص جای ابوبکر بغدادی را خواهد گرفت ، با تفاوت اینکه این بار با اسم شیعه می خواهند جنایت کنند.

این فرقه ضاله حتی در پیاده روی اربعین موکب هم دارند و مردم را به فرقه انحرافی خود دعوت می کنند، با بهترین غذاها و خدمات!!!

چرا این فرقه با ایران مشکل دارند؟

اما اين شخصِ مدعي، از قبيله ابوسويلم و خاندان هنبوش است. پدرش اسماعيل گاطع پسر حاج صالح، به همراه برادر خود کاظم پسر حاج صالح، به شهر بصره آمدند و در تنومه در ناحيه شط العرب ساکن شدند. سپس در حمام سبتي1 در منطقه عِشار نزد حاج هاشم الشلال، دلاکي را آموخته و بدان مشغول شدند. کاظم که برادر بزرگ‌تر بود به همراه برادران و پسرانش، خادم حسينيه عشار هم بودند. زماني که شيخ باقر مَقدِسي در آن حسينيه سخنراني و عزاداري مي‌کرد، کاظم به وي نيز خدمت مي‌نمود؛ اما عاقبت فريفته شد و نزد يک زن يهودي که مالک يک حمام در محله سيف در بصره قديم بود، مشغول بکار شد و سرانجام با او ازدواج کرد.

دوباره پای یک زن یهود به میان آمد!!

دو مطلب زیر را درباره تروریست زن یهود بخوانید :

بخوانید قومی که به واسطه یک زن یهود عید ایرانی ها را عزا کردند!!

زن یهود در تاریخ ایران

شايان‌ذکر است همان‌گونه که خود احمد دجال هم معترف است، او فقط چند ماه در نجف بوده و نه بيشتر. مسافرتش به مراکش نيز براي سرپوش گذاشتن بر سفرش به اسرائيل است. در پس پرده همکاري او با موساد و خدمتش به آنان نيز، عمو و همسر يهودي‌اش قرار دارند؛ همان‌گونه که در پس پرده همکاري او با تروريست‌ها و وهابيت، رد پاي حارث الضاري ديده مي‌شود.

مختصری از نامه ی دجال بصره که چند سال قبل به رهبر انقلاب نوشت :

خدا امر می کنه که امانت را به صاحبانش بازگردانید!

بر شما واجب است ! که حکومت در ایران را تسلیم وصیع امام مهدی ع نمایید و بر عکس آن سرپیچی از امر امام مهدی احمد الحسن نموده اید ……

برای حکم در کشور ایران مرا تمکین کنید!!!!

با حمله به کنسولگری ایران نشان دادند این فرقه منحرفه با ایران مشکل دارند، چون یهود با ایران مشکل دارد، چون سعودی ، انگلیس و امریکا با ایران مشکل دارند و متاسفانه از شیعیان می باشند و این زنگ خطری برای روحانیون می باشد و بایست چاره اندیشی نمایند.

سایت فروشگاه اینترنتی آی شهر

User Rating: Be the first one !
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن