تاریخ و عبرت

کلید حل مشکلات ایران

کلید حل مشکلات ایران ( این کلید، کلید نمادین انتخاباتی نیست )

کد مطلب : 98042401

کلیدی که به نظر بنده مشکلات بیکاری اقشار مختلف جامعه تحصیل کرده و غیر تحصیل کرده ، ارتکاب به جرم ، ازدواج ، آقازادگی ، بی ارزشی پول ملی ، امنیت ، اختلاص ، رانت ، جهان سومی ، فرهنگ و بسیار موارد دیگر را حل خواهد کرد.

اگر می خواهید زندگی بهتری بعد از 40 سال گذشته را تجربه نمایید، خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم. بعد از قطع دست متجاوزان بیرونی ( کشورهای استعمارگر ) از کشور عزیزمان حال نوبت قطع دست خیانتکاران داخلی و خود سازیست.

اخطار : ( خواندن این مطلب برای تنبل ها توصیه نمی شود )

برای درک بهتر این موضوع مثالی را می زنیم :

طی چهل سال گذشته ایران با مشکلات زیادی روبرو شد که مهمترین آنها عبارتند از :

1- افراد داخلی که جیره خوار عوامل خارجی بودند و با در دست داشتن اسلحه امنیت ایران را تهدید و هر روز فاجعه ای را بوجود می آوردند.

2- دشمنان خارجی که چشم دیدن ایران مقتدر را ندارند و منافع آنها در هرج و مرج ، نا امنی و سوء استفاده از منابع کشور می باشد.

3- افرادی که آب به آسیاب دشمن می ریزند و پدیده هایی مثل آقازادگی ، اختلاص ، زمین خواری و امثالهم را به وجود می آورند.

در رابطه به موضع اول که کله گنده ترین آنها گروهک منفور منافقین می باشد و سالانه بودجه های کلانی از اسرائیل ، آمریکا و عربستان سعودی دریافت می کند، فقط در حد بیانیه ، مسخره بازی اینترنتی و برخی مواقع عوامل نفوذی کار می کنند، که به نظر بنده آن هم بخاطر خالی نبودن عریضه می باشد تا شیر گاوهایی امثلا کشور های نام برده را بدوشد.

در موضوع ادوم با اطمینان خاطر عرض می کنم، که آنها قطع دست شدند و شعبون بی مخ  آنها که آمریکا می باشد و در حال حاضر تندرو ترین رئیس جمهور در راس آن کشور است، اعتراف می کند که گزینه نظامی دیگر در برابر ایران وجود ندارد.

حال نوبت حجامت جامعه می باشد، چه از داخل نظام و چه از داخل مردم . خون کثیف باید از این بدن خارج و شادابی را به جامعه برگردانیم. و این نه تنها وظیفه نظام، بلکه وظیفه تک تک افراد ایرانی می باشد.

وظیفه مردم برای حجامت جامعه 

کلید حل مشکلات ایران

و اما راه حل :

سرمایه گذاری بر روی تولید انواع محصولات ( البته فکر شده و با تحقیقات کافی )

مشکل امروز ما :

تفکر غلطی که طی چند سال گذشته تبدیل به یک فرهنگ شده و البته با به بازار آمدن ریسیور یا همان اصطلاح عامیانه ( ماهواره ) و باز شدن پای رسانه های خارجی وابسطه به استعمارگران یکی از تاثیر گذارترین عوامل شکل گیری این فرهنگ و بسیاری از فرهنگ های غلط دیگر بوده است.

فرهنگ یک شبه پولدار شدن و سرمایه گذاری روی اجناس ( احتکار ) که رواج شدیدی در جامعه پیدا کرده. خرید و فروش و سرمایه گذاری روی مسکن ، خودرو ، طلا ، ارزهای خارجی و کالاهای مورد نیاز جامعه ! سپرده گذاری در بانک و دریافت سود. ( ربا )

فرهنگی که جامعه را به نابودی می کشد و باعث رشد بی رویه آقازادگی و اختلاصگر ها می شود.

ادامه دارد …….

کلید حل مشکلات ایران

نظر خود را بیان نمایید.

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن